تورهای بنتوتا

عنوان ایرلاین اقامت قیمت از آژانس
موردی یافت نشد!

تور بنتوتا

بنتوتا شهری کوچک با دیدنی های بسیار

بنتوتا از دیگرشهرهای زیبا و گردشگر پذیری است که در تور سریلانکا از آن بازدید خواهید نمود. به دلیل آنکه شهر بنتوتا در فاصله 90 کیلومتری فرودگاه سریلانکا قرار دارد، بسیاری از گردشگران مستقیما با اتوبوس از فرودگاه به بنتوتا می روند تا به تفریح در سواحل بنتوتا و جزیره پارادایس بپردازند و از سایر دیدنی های بنتوتا بازدید کنند.

اگر علاقمند به ساحل و ورزش های آبی هستید، بازدید از جزیره سینامون در تور سریلانکا فرصت مناسبی است تا به ورزش هایی نظیر شنا، غواصی، موج سواری، اسکی روی آب و جت اسکی بپردازید. بعلاوه امکان انجام ورزش پاراسیلینگ در رودخانه های بنتوتا نیز وجود دارد.

تماشای لاکپشت های بانمک در مزرعه پرورش لاکپشت کاسگودا یکی از تفریحات تور سریلانکا است که نه تنها برای بچه ها بلکه برای تمامی اعضای خانواده جذابیت دارد. در این مزرعه پرورش لاکپشت می توانید گونه های مختلفی از لاکپشت های درحال انقراض را مشاهده نمایید.

سافاری رودخانه بنتوتا با قایق، یکی از تفریحات جذاب تور سریلانکا بنتوتا می باشد. از دیگر مناطق دیدنی و تفریحات جذاب بنتوتا می توان به بازدید از باغ های بسیار زیبای گاردن بریف و لونوگانگا، ، گشت رودخانه مادو، بازدید از مسجد تاریخی ابرار و... اشاره نمود.

  سفر با تور سریلانکا در نوروز 97 را به تجربه ای متفاوت و بی نظیر و خاطره ای به یاد ماندنی از سفرهای نوروزی تبدیل خواهد کرد.

هتل های بنتوتا