تورهای روسیه

عنوان ایرلاین اقامت قیمت از آژانس
موردی یافت نشد!

تور روسیه

تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ

روسیه یکی از کشورهای عضو اتحاد جماهیر شوروی سابق بود که به عنوان بزرگ ترین و قدرتمندترین عضو این اتحاد شناخته می شد. این کشور یکی از بهترین مقاصد گردشگری جهان است که به سبب تضادهای خود توجه همگان را به خود جلب کرده است و تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ را به یکی از تورهای محبوب گردشگران تبدیل کرده است. این کشور از طرفی سواحل بزرگ و نیمه گرمسیری و از طرف دیگر مناطقی زمستانی و سرد در شمال خود دارد. شرق روسیه با اینکه جمعیت کمتری دارد اما شهرهایی را در دل خود جای داده است که گردشگران بیشتری را نسبت به غرب روسیه به خود جذب می کند. روسیه دارای تاریخی غنی است و بازدید کنندگان می توانند نمونه هایی از هنر باشکوه را چه در موزه ها و چه در کلیساهای این کشور مشاهده کنند. قیمت تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ از گزینه های مورد بررسی گردشگران علاقه مند به تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ است.

مسکو، سنت پترزبورگ، حلقه طلایی، کازان، ایرکوتسک، نیژنی نووگورود، ولادی وستوک، ولیکی نووگورود، سوچی،  یکاترینبورگ از جمله شهرها و جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری روسیه مسکو و سنت پترزبورگ است که در ادامه جزئیات بیشتری در مورد آن ها ارائه خواهیم داد.

نیژنی نووگورود

نیژنی نووگورود پنجمین شهر بزرگ روسیه است که در محل تلاقی رودخانه های ولگا و اوکا واقع شده است. ساخت این شهر به عنوان یک قلعه از قرن سیزدهم آغاز گردید و بعد از تولد ماکسیم گورکی شهرت یافت. این شهر با بیش از اثر تاریخی و مجسمه و 200 موزه هنر، سالن های کنسرت و اماکن هنری دیگر مکانی بسیار جذاب برای غرق شدن هنر و معماری روسی است. این مکان یکی از جاذبه های دیدنی است که گردشگران را به بررسی قیمت تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ ترغیب خواهد کرد.

کازان

کازان یا همان غازان، که به عنوان استانبول ولگا نیز شناخته می شود دارای فرهنگی اروپایی و آسیایی است و قرار گرفتن این دو فرهنگ در کنار هم به خوبی قابل مشاهده است. کازان شهری است با مناظر زیبا شامل باقی مانده کاخ کرملین قازان که ایوان مخوف آن را  نابود کرد.  این شهر سومین پایتخت روسیه بعد از مسکو و سنت پترزبورگ شناخته می شود و زندگی در کازان برای ساکنان آن از استانداردهای بالا برخوردار است و اهالی آن از زندگی در این شهر از امکانات بسیاری بهره می برند. بازدید از این شهر زیبا یکی از جذابیت های تور لحظه آخری روسیه مسکو و سنت پترزبورگ است که گردشگران زیادی همه ساله آن را تجربه می کنند.

سنت پترزبورگ

دومین شهر بزرگ روسیه سنت پترزبورگ است این شهر به عنوان لنینگراد شناخته شده بود اما بیشتر افراد آن را با نام تولدش یعنی سنت پترزبورگ می شناسند. این شهر را زار پترکبیر در سال 1703 بنا کرد؛ این شهر پس از آن پایتخت امپراتوری روسیه بود. نام این شهر در سال 1924  به لنینگراد تغییر بافت. این شهر یکی از بهترین موقعیت های عالی برای کشتی های کروز بوده و محبوب ترین مکان در روسیه است. این شهر  که به عنوان پایتخت فرهنگی روسیه به شمار می رود این شهر یکی از بهترین مجموعه های هنری جهان را داراست. خیابان نوسکی معروف ترین خیابان این شهر برای خرید محسوب می رود. رزرو تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ این امکان را برای گردشگران فراهم می آورد تا از زیبایی های این شهر بهره کافی گیرند.

مسکو

مسکو به عنوان پایتخت روسیه مهم ترین شهر روسیه است. این شهر جمعیتی بالغ بر 12 میلیون نفر دارد و شهری در هنر شناخته شده است. گنبد کلیساهای تاریخی این شهر پیازی شکل هستند و خط افق را پر می کنند. شواهدی که نشان می دهد گذشته مسکو همیشه هم شهر تمیزی نبوده است در موزه های گولاگ  و جنگ سرد دید. این شهر یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری روسیه به شمار می رود که در تور لحظه آخری روسیه مسکو و سنت پترزبورگ می توان آن را بازدید کرد. برای بازدید از این شهر زیبا بهترین کار رزرو تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ است و شما را به دیدن این شهر زیبا نزدیک می کند.

حلقه طلایی

حلقه طلایی شامل چند شهر قدیمی است که به همراه یکدیگر ظاهری زیبا دارند. کلبه های عجیب و جالب، گنبد پیازی شکل و کلیساهای شمایلی است که شامل قدیمی ترین هنر این کشور بوده و این منطقه را به بهترین نقطه برای بازدید تبدیل کرده است. این منطقه یکی از قدیمی ترین نواحی روسیه امروزی است که جهان گردان بسیاری را از سراسر جهان را برای رزرو تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ ترغیب می کند و جهان گردان را به فکر جست و جوی قیمت تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ می اندازد. روش سنتی برای بازدید از شهرها و شهرستان های کوچک باعث ایجاد حلقه ای در جهت عقربه های ساعت شده که از مسکو آغاز و به آن نیز ختم می شود. ولادیمیر، سوزدال، کوستروما، یاروسلاول، روستوف از جمله شهرهای این حلقه ی زیبا به شمار می روند. کلیساهای سنگ سفید، قلعه ها و صومعه ها تنها جزئی از زیبایی های این منطقه هستند. شاید شما هم با دیدن گوشه ای از این جاذبه های دیدنی ترغیب شده اید تا قیمت تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ را چک کنید و نسبت به رزرو تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ اقدام کنید. قطعاً تور لحظه آخری روسیه مسکو و سنت پترزبورگ می تواند گزینه مناسبی برای دیدن زیبایی های حلقه طلایی در کشور روسیه باشد.

ایرکوتسک

ایرکوتسک که به عنوان پایتخت سیبری شرقی نیز شناخته می شد، محبوب ترین مکان برای توقف در راه آهن بین مسکو و شرق است. این شهر بهترین مکان برای کشف خط ساحلی غربی دریاچه است. گردشگرانی که به این ناحیه سفر می کنند و در تور لحظه آخری روسیه مسکو و سنت پترزبورگ به بازدید این شهر زیبا می روند می توانند از مناظر زیبای این شهر نظیر خانه های چوبی تزئین شده در کنار آپارتمان های استاندارد بلوک شوروی، کلیسای معراج، زمین شناسی بازدید کنند و در شهری که محل بسیاری از درگیری های میان جناحی انقلاب های مختلف روسیه بوده است قدمی بزنند. شاید برای شما هم جالب باشد شهری با این فضای زیبا و جذاب را یک بار ببینید و از تاریخ این شهر اطلاعاتی کسب کنید اگر مشتاق شده اید این شهر را از نزدیک ببینید قیمت تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ را مورد بررسی قرار دهید و اگر تصمیم جدی گرفته اید این کشور زیبا را ببینید اقدام به رزرو تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ کنید.

ولادی وستوک

این شهر که توسط دهانه ها و کوه هایی احاطه شده دارای مناظر زیبا و خیره کننده ای است که نظر هر کسی را به خود جلب می کند از همین رو این شهر یکی از محبوب ترین مقصدهای گردشگری در تور لحظه آخری روسیه مسکو و سنت پترزبورگ است که سالانه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جذب می کند. این شهر بزرگ ترین بندر کشور روسیه در اقیانوس آرام است و این به این خاطر است که این شهر آخرین ایستگاه راه آهن ترانس سیبری است. این شهر همچنین جاذبه های زیادی همچون تئاتر، موزه و کنسرت دارد که جذابیت های آن را دو چندان می کند. ولادی وستوک که مرکز سرزمین پریمورسکی و قرارگاه بندری ناوگان اقیانوس آرام نیروی دریایی روسیه است. همه ساله تعداد زیادی از گردشگران را به رزرو تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ ترغیب می کند و تعداد زیادی را به فکر جست و جوی قیمت تور روسیه مسکو و سنت پترزبورگ می اندازد.

 

 

هتل های روسیه