تورهای سریلانکا

عنوان ایرلاین اقامت قیمت از آژانس
موردی یافت نشد!

تور سریلانکا

تور سریلانکا : سفری به یاد ماندنی


کشور سریلانکا (به معنی جزیره با شکوه) در حقیقت جزیره ای با آب و هوای نسبتا معتدل است که پایتخت آن کلمبو پایتخت آن کلمبو نام دارد. از آنجایی که پارچه و لباس در این کشور از قیمت مناسبی برخوردار است، در بازگشت از تور سریلانکا نوروز 97 می توانید لباس های رنگارنگ و زیبایی از این کشور با خود به سوغات بیاورید. خوراکی های خوش طعم و وسوسه کننده، مراکز تفریحی و دیدنی های تاریخی این کشور، سریلانکا را به یکی از مقاصد گردشگری پر رونق دنیا بدل نموده است.

زبان، مذهب و فرهنگ مردم سریلانکا


اگر تور سریلانکا را برای سفرنوروز 97 انتخاب کرده اید، به شما توصیه می کنیم اطلاعاتی در مورد زبان، دین و آداب و رسوم مردم سریلانکا کسب کنید تا هنگام خرید یا صحبت با مردم این کشور هیچ مشکلی نداشته باشید.
زبان رسمی کشور سریلانکا سینهالی نام دارد، اما عده اندکی از مردم این کشور به زبان تامیلی که زبان ملی سریلانکا است، صحبت می کنند.دین رسمی مردم سریلانکا بودایی است. اما امکان دارد در تور سریلانکا با پیروان آیین هندو یا مسلمانان و مسیحیان این کشور نیز ملاقات کنید.


اگر قصد دارید در تور سریلانکا فردی مودب و صمیمی جلوه کنید، افراد سالمند این کشور را عمو یا خاله خطاب نمایید. در کشور سریلانکا حیوانات از احترام ویژه ای برخوردارند. پس اگر نمی خواهید دلخوری بوجود آید، حیوانات را مورد آزار قرار ندهید. اگر در تور سریلانکا یکی از بومیان این کشور را دیدید که از خود صدای "چی چی چی" در می آورد، بدانید که اتفاق ناگواری رخ داده است. جالب است بدانید که در سریلانکا اگر کسی در پاسخ سوالتان سرش را به چپ و راست تکان داد، قصد تایید دارد! همچنین به خاطر داشته باشید که حتی اگر چپ دست هستید، حتما برای دست دادن با یک سریلانکایی یا غذا خوردن در این کشور، از دست راست خود استفاده کنید.

غذاهای سریلانکا


یکی از بخش های مهم سفر، چشیدن غذاهای جدید هر منطقه است. سفر با تور سریلانکا این امکان را برایتان فراهم می کند تا غذاهایی خوش طعم و منحصربفرد این منطقه، از خرچنگ و ماهی گرفته تا شیرینی های سنتی را بچشید و لذت ببرید. مشابه غذاهای سریلانکایی را تقریبا در هیچ کجای دنیا نخواهید یافت. پس از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید.

هتل های سریلانکا