تورهای کلمبو

عنوان ایرلاین اقامت قیمت از آژانس
موردی یافت نشد!

تور کلمبو

کلمبو، شهری مدرن و پر تکاپو

شهر کلمبو پایتخت کشور سریلانکا و یکی از شهرهایی است که در تور سریلانکا از آن بازدید خواهید نمود. سواحل کلمبو و به خصوص ساحل مونت لاوینیا فضایی مناسب برای استراحت و رفع خستگی هستند. همچنین در برخی از فصول سال شاهد پوشیده شدن آسمان با کایت های رنگارنگ و زیبا خواهید بود.

اگر قصد دارید در تور سریلانکا یادگاری و سوغاتی تهیه کنید، شهر کلمبو بهترین مکان برای خرید محصولات بومی و سنتی این کشور است. علاوه بر پوشاک که در این کشور از قیمت مناسبی برخوردار است، در تور سریلانکا کلمبو می توانید سنگ ها و زیورآلات قیمتی بسیار زیبایی تهیه نمایید یا آنکه انواع ماسک های چوبی رنگارنگ را خریداری نمایید.

زیرانداز، ساری، کاسه های چوبی، مجسمه های چوبی و... از دیگر سوغاتی های کشور سریلانکا هستند. حتی اگر به ظروف چینی علاقه دارید، حتما در بازارهای کلمبو ظرف های مورد نظر خود را خواهید یافت. به خاطر داشته باشید که اگر قصد خرید وسیله ای را دارید، حتما برای کاهش قیمت آن چانه بزنید.

پس از گردش و تهیه سوغاتی، بازدید از اماکن دیدنی کلمبو بپردازید.

بازدید از موزه ملی کلمبو، موزه هلندی، معبد دو هزارساله کلانیا راجا ماها ویهارا، معبد گانگارامایا و شهر قدیمی پولونارووا را به علاقهمندان به آثار تاریخی توصیه می کنیم.

یادتان باشد در تور سریلانکا  بازدید از باغ وحش دهیوالا، دریاچه بیرا، پارک قدیمی و بزرگ ویهارامادوی یا همان باغ دارچین کلمبو و... را فراموش نکنید. به خصوص اگر کودک به همراه دارید، بازدید از پارک ویهارامادوی که محلی مخصوص تفریح کودکان شامل باغ وحش برای نگهداری بچه های حیوانات و یک مسیر قطار کوچک دارد، می تواند برای فرزندانتان بسیار جذاب و خاطره انگیز باشد.

هتل های کلمبو