تورهای کندی

عنوان ایرلاین اقامت قیمت از آژانس
موردی یافت نشد!

تور کندی

کندی شهر مذهبی سریلانکا

شهر کندی به دلیل وجود معبد مهم دندان بودا در این منطقه، به عنوان یکی از شهرهای مذهبی سریلانکا شناخته می شود. اما این معبد قدیمی تنها دیدنی کندی نیست. بلکه در تور سریلانکا کندی از مزرعه چای یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چای دنیا به نام گیراگاما کندی دیدن خواهید نمود. از باغ گیاه شناسی بسیار زیبای پرادنیا بازدید خواهید کرد و از منظره دریاچه زیبای کندی که یک دریاچه مصنوعی و مکانی ساکت برای استراحت است، لذت خواهید برد.

در صورت تمایل می توانید قدری هیجان را با قدم زدن در جنگل های محافظت شده اوداواتاکله تجربه کنید یا از قبرستان مشترک المنافع این شهر که مکانی سرسبز و یادبود سربازان جنگ جهانی دوم می باشد، دیدن کنید. همچنین بازدید از مجسمه عظیم الجثه و حیرت انگیز بودای باهیراووکانداویهارا، از دیگر برنامه های تور سریلانکا کندی می باشد.

اگر به بازدید از موزه ها علاقه دارید، حتما در تور سریلانکا کندی، سری به موزه دالادا مالیگاوا که ازجمله موزه های منحصربفرد آسیایی است، بزنید .

شهر کندی محل مناسبی برای چشیدن طعم غذاهای اصیل سریلانکایی است. برای این کار به هتل مالزم کندی مراجعه کنید و خوشمزه ترین کوتو روتی و کاری (نام دو نوع غذا) های سریلانکا را سفارش دهید.

هتل های کندی