تور گرجستان

تور گرجستان : تفلیس و باتومی

من در ابتدا در مورد رفتن به گرجستان مردد بودم ، اما صادقانه این کشور کاملا ذهنیت من را تغییر داد. به معنای واقعی کلمه مقصدی بود که منتظر کشف آن بودم. همه شما این رویا را در سر دارید و در مورد رفتن به جایی فکر می کنید که بهترین انتخاب شما باشد . توصیه ما تور گرجستان است.

آمیزه ای شگفت انگیز از مردم خونگرم، مناظر خیره کننده، شب زنده داری های تفلیس، شاید چیز دیگری ... توصیف گرجستان سخت است، اما من حدس می زنم ترکیبی از همه چیز باشد.

 از لحاظ فنی، گرجستان در اوراسیا واقع شده است، اما مردم گرجستان خود آن را به روش بسیار دوستانه تری توصیف می کنند، این کشور بالکن اروپا است. بله من فکر می کنم این درست است بالکن معمولا بخش مورد علاقه بسیاری از ما در یک آپارتمان است و من کاملا با گرجی ها موافقم.

 سفر به گرجستان سفری به انسانیت و مهربانی است. گوهری نه چندان دور از ما،  بین اروپا و آسیا و جایی که از دیدنش پشیمان نخواهید شد. این مطالب مبتنی بر تجربه شخصی من است و تا به امروز، اگر کسی این سوال بسیار دشوار را درمورد بهترین کشوری که من تا کنون دیده ام بپرسد پاسخ من پس از سالها تغییر نکرده است و من هنوز هم می گویم این کشور گرجستان است ، کشوری که تاثیر زیادی بر زندگی من به عنوان یک مسافر داشته است.

 

کشف زیبایی ها با تور گرجستان ...

گرجستان یک کشور زیبا است که توسط کوه ها، رودخانه ها، دره ها و جویبارها شکل گرفته است. این کشور شگفت انگیز در وسط منطقه قفقاز قرار دارد و زیبایی طبیعی را برای تکمیل فرهنگ منحصر به فرد خود حفظ کرده است. انگار این کشور برای پیاده روی ساخته شده است ، روستاها و شهرک ها ریز و درشت همچنان حومه شهر را در اختیار دارند، در حالی که شهرهای مدرن مانند تفلیس، باتومی و بورجومی بسیار فریبنده و فتوژنتیکی هستند. گردشگری در حال ظهور است و هنوز یکی از بکرترین مقاصد دنیاست که تجربه تعاملی مناسبی را به مسافران عرضه می کند. 

در گرجستان چیزهایی وجود دارد که باید انجام دهید، کوله پشتی خود را بردارید و راه بیفتید و  از غذاهای خوشمزه گرجستان لذت ببرید. این کشور برای هر نوع سلیقه ای چیزی برای مسافران ارائه می دهد. دوستداران تاریخ می توانند  آثار باستانی و قلعه های تاریخی و کلیساهای بسیار زیبا یا قسمت قدیمی شهر را بازدید کنند و افراد ماجراجو هم می توانند از  پیاده روی، اسب سواری، غواصی، قایقرانی، شکار و غیره لذت ببرند.

زمانی که کوه های قفقاز را برای اولین بار دیدم خیلی شگفت زده شدم. صبح زود در یک اتوبوس بین باتومی و تفلیس بود ... من بیدار شدم و چشم هایم را پاک کردم زیرا نمی توانستم باور کنم آنچه را که چشم هایم می دید. صبح جمعه زیبایی بود، بدون ابر، بدون سر و صدا. فقط خورشید، خودم و کوه ها.

  آنچه که در تفلیس تجربه کردم همیشه همواره یکی از بزرگترین تعاملات انسانی است که تاکنون تجربه کرده ام. گرم و دلپذیر که من نمی توانستم باور کنم غریبه هایی که من فقط مهمانشان بودم چگونه می توانند چنین رابطه عمیقی با من ایجاد کنند؟!. بیاد آوردم اگر مردمان دیگر نقاط دنیا نیز چنین باوری داشتند براحتی می توانستیم دنیا را تغییر دهیم.

 بازارهای کوچک محلی با سبزیجات و میوه و جالب توجه!

شما آنها را در همه جا پیدا خواهید کرد. سبزیجات رنگارنگ، میوه ها، گوشت، نان ... هر چیزی و همه چیز را که می توانید آرزو کنید. بسیار سنتی است و حتی اگرنخواهید  هر کاری هم بکنید باز مجبور خواهید بود تا از این بازار رنگارنگ خرید کنید. اینجا برچسب قیمت وجود ندارد برای هر میوه و سبزی خوش رنگی مجبورید با فروشندگان که اغلب خانم ها هستند ارتباط بگیرید.

هتل های گرجستان